Ankara Merkez Yakup Kılıç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yakup Kılıç

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yakup Kılıç, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2510 kurs/özel ders verenden 375 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yakup Kılıç, 291 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mütercim Tercümanlık Bölümü Mezunuyum. İngilizce ve Almanca her seviyede eğitim veriyorum. Göstermenlik değil; öğrenci geribildirim bazlı öğretmenlik yapıyorum. Siz öğrendikçe konu ilerliyor. 250 sayfalık bir defteri doldurmak maharet değildir. Bilgiyi doğru alıp hemen pratiğe dökmek ve devamlı konuşarak tekrar etmektir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise ders takviyesi ve sınavlara yönelik çalışma yaptırılıyor. Üniversite'de yabancı dil alanı tercih edecekse ona göre sınav hazırlığı da mütakiben yaptırılıyor.
Ortaokul ya da diğer bir ifadeyle İlköğretim 6-7-8 sınıf düzeylerinde Teog sınavı da baz alınarak hem ders takviyesi sınav çalışması hem de Teog sınavı öncesi hazırlık yaptırılır.
İlköğretim ders takviyeleri ile birlikte sınav öncesi sınav etüdü yaptırılıyor.
Mütercim Tercüman'dan mezunuyum ve her seviyede Almanca eğitimi veriyorum. Ders takviyeleri - sınav çalışmaları - Genel Almanca - Hazırlık Atlama- Turizm vs. her alanla ilgili eğitim veriyorum.
Öğrencinin evinde ya da öğrencinin belirlediği ya da ortak olarak belirlenecek bir mekanda eğitim verilecektir. İlk ders ücretsizdir. Grup indirimi vardır. 4 saat İngilizce dersi alana Almanca ücretsiz öğretilecektir.
Mütercim Tercüman'dan mezunuyum ve her seviyede Almanca eğitimi veriyorum. Ders takviyeleri - sınav çalışmaları - Genel Almanca - Hazırlık Atlama- Turizm vs. her alanla ilgili eğitim veriyorum.
En üst düzey İngilizce sınavlarından birisi olan bu sınav çalışması. Belirli bir yeti gerektirir. Yüksek Lisans ve doktora veya üniversitede kademe atlamak için uygulanır. Belirli bir özveri gerektirir. Çok test analizi yapılması gereken bir sınavdır. Kelime hazineniz çok iyi derecede olmalı. Aksi takdirde reading (okuma) bölümleri soruları çözülemez.
Çocuklar için ebeveynlerle ortak hareket etmemiz gerekiyor. Çünkü çocuk eğlenceli ders işlendikten sonra yalnız kalmamalı ailesi dil konusunda onu dinlemeli ve onu önemsemelidir.  Çocuklar için öğrenme süreci doğru temeller üzerine atılmalı.
İngilizce veya Almanca ders almak isteyen arkadaşlara dersler veriyorum. Hangi amaçla öğreneceklerine karar versinler yeter. Tüm eğitim ders takviyelerini veriyorum ve sınavlara yönelik çalışmalar uygulatıyorum.
TOEFL düzeyinde İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan adaylara bilgisayar üzerinden sınav 4 dört aşamalı olarak ilerliyor. Listening - Speaking - Reading -Writing ve TOEFL sınavına özel kelime çalışması yaptırılıyor.
Proficiency (Yeterlilik) düzeyinde İngilizce eğitimi verildikten sonra sınav soru çözüm teknikleri öğretiliyor. Gerekli sınav kelimeleri pekiştiriliyor.
Hem üniversite hem de üniversite mezunlarının dil seviyeleri belgelendirme amacıyla katıldıkları sınavdır. Belirli bir seviyede İngilizce bilen arkadaşlar için uygundur. Belirli bir çalışma disiplini gerektirir.
İş İngilizcesi verilirken önce seviye tespit sınavı yapılır. Hangi alanda öğrenilecekse o alanla ilgili gerekli yazışma, konuşma ve gerekli mesleki dil terminolojisi aktarılır.
Proficiency (Yeterlilik - Hazırlık Atlama) Üniversite Hazırlık Atlamak için uygulanan test türüdür. Bu alanda gerekli test analiz çözümlemesi ve sınav terminolojisi kazandırma yapılır.
Tüm 8'nci sınıf müfredatına uygun olarak test çözme ve test çözme taktikleri teog sınavına özel kelime dağarcığı geliştirme test analiz ederek sorulara yaklaşımın nasıl olacağını sağlatmak. Sınav öncesi stressiz bir yaklaşım gösterebilmeyi çelişkili sorularda nasıl hareket edilmesini öğretiyorum.