Ankara Sincan Numan Yayla

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Numan Yayla

sİncan, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Numan Yayla, ANKARA SİNCAN ve civarında hizmet vermekte olup 09.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 532 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Numan Yayla, 84 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim, lise, üniversite, yurtdışı üniversite eğitimi için hazırlık, Aile birleşimi için A1 Goethe Enstitüsünün sınavlarına hazırlık amaçlı Almanca kursları verilir.
A1, A2, B1, B2 seviyelerinde gramer, kelime dağarcığı, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma dersi verilir.
Avusturya ve Almanya'da 15 yıl ikamet ettim. Bu ülkelerde üniversite eğitiminin ardından farklı kurumlarda görev aldım. Öğrencinin gereksinimlerine odaklı olarak Almanca kursları düzenliyorum.

Ayrıca, Almanca - Türkçe çeviriler yapıyorum. Çeviri istekleri için irtibata geçebilirsiniz.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları