Ankara Yenimahalle Afranur Çelikkanat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Afranur Çelikkanat

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Afranur Çelikkanat, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 03.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2747 kurs/özel ders verenden 571 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Afranur Çelikkanat, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1,2,3,4,5,6. sınıf öğrencilerine; Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Okuma Yazmaya hazırlık konularında yardımcı olabilirim.
4 yıl özel okul ve özel ders tecrübem vardır.
Ders çalışma programı hazırlama, ödev yapma alışkanlığı, sınav becerisi kazanma konusunda rehberlik eğitimini de kapsayan eğitim vermekteyim.
Öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivitesi olan öğrencilerle de çalışıp bu öğrencilerle çok iyi sonuçlar elde ettik.  Bu öğrenci grupları için özel bir çalışma metodolojisi izlenmesi gerektiğinden eğitim programı ve fiyat farklılık arzedebilir.
İlk derste öğrenciyi tanıma ve eksikliklerini öğrenmeye yönelik çalışma yapmaktayım. ilk ders ücretsizdir.
Derslerimi hazırlamış olduğum bireysel eğitim planı ve aile istekleri doğrultusunda şekillendirmekteyim.
Sevgi, ilgi, eğitim ile ulaşılamayacak hedef yoktur...

Fotoğraflar

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.
Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.  
Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.
Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.