Ankara Yenimahalle Ahmet Math33

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet  Math33

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Math33, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2922 kurs/özel ders verenden 1416 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Math33, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 senedir matematik ve geometri olarak  çalışıyorum  12 senedir  aynı egitim kurumundayım ve binlerce ögrencim oldu.
Özel derse başlamadan önce ögrenciye bi seviye sınavı uygulayıp sevıyesine göre bir yol çizip matematigi sevdirerek üstesinden geliyoruz.
Bu sitede gördüm farklı meslek grubunda ama matematik  dersi anlatabileceklerini zannediyorlar
Ögretmek kolay ama yanlış ögrenileni düzeltmek çok zorrr.
İş herzaman ustasından ögrenilir.....
MATEMATİK SABIR İŞİDİR.....

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
2017 yılında yapılan ayt matematik sınıvındaki sorular zor ,sayısal mantık içeren sorulardı ögrencilerin bu soruların üstesinden gelebilmesi için konuya tam hakimiyet gereklidir.Ayt branş anlamında önemlidir
MATEMATİKTEN ÖZEL DERS NİÇİN ÖNEMLİ?

Özellikle ilköğretim ve lise boyunca gereken ilgiyi göstermediğimizde, YGS ve LYS gibi sınavlarda kabus gibi bir sene geçirmemize neden olabiliyor matematik dersi. Aslında bunu çok basit bir örnekle çok iyi anlatabiliriz. Sayısal bölümdeki öğrenciler bilir, Karmaşık Sayılar diye bir konu bar. Aslında zor değil, yani kuralları öyle çok da zor olmayan bir konu. Fakat gelin görün ki bu konunun sorularını rahat çözebilmek ve çıkan sorulara hakim olabilmek için önceki yıllarda gösterilen birçok konuyu zaten biliyor olmaznı gerekiyor.

Matematik dersindeki trigonometri, eşlenik, mutlak değer, pisagor, köklü sayılar, üslü sayılar, modüler aritmetik, çarpanlara ayırma, denklem çözme vb. daha bir çok konuyu akıcı bilmeden karmaşık sayılar konusunu başarabilmek zorlaşıyor maalesef. Hele ki daha kompleks olan Türev ve İntegral gibi konularda matematik dersinin neredeyse tüm konularını biliyor olmanız gerekiyor.