Ankara Yenimahalle Başak Penezoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Başak Penezoğlu

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Başak Penezoğlu , ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 27.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2973 kurs/özel ders verenden 931 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Başak Penezoğlu , 10 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesinde Türkçe Öğretmenliği okuyorum. Tyt-Yks ve ara sınıflara Türkçe ve Türk Edebiyatı dersleri verebilirim.  Amacım hafıza teknikleriyle kolay öğrenilmesini sağlamak hem de kendi adıma tecrübe kazanmak. . Ayrıca Gazi Eğitim Fakültesinde okuduğum için gerekli pedagojik eğitim derslerini birebir alıyorum ve yeterli öğretme düzeyine sahibim. Üniversiteyi ilk senemde kazandım ve 12bininci oldum.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Hafıza teknikleri ile hem okul dersinize hem de üniversite sınavınızdaki başarınıza hayran kalacaksınız.
Hafıza teknikleri ile kolay edebiyat