Ankara Yenimahalle Başak Penezoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Başak Penezoğlu

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Tarih Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , AYT Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Başak Penezoğlu , ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 27.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2177 kurs/özel ders verenden 931 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Başak Penezoğlu , 4 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesinde Türkçe Öğretmenliği okuyorum. Tyt-Yks ve ara sınıflara Türkçe ve Türk Edebiyatı dersleri verebilirim.  Amacım hafıza teknikleriyle kolay öğrenilmesini sağlamak hem de kendi adıma tecrübe kazanmak. . Ayrıca Gazi Eğitim Fakültesinde okuduğum için gerekli pedagojik eğitim derslerini birebir alıyorum ve yeterli öğretme düzeyine sahibim. Üniversiteyi ilk senemde kazandım ve 12bininci oldum.