Ankara Yenimahalle Burak Dinçel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burak Dinçel

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ahşap Boyama Kursu , Direksiyon Özel Ders , Archicad Kursu , SketchUp Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Kalıpçılık Kursu , İç Mimarlık Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burak Dinçel, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2850 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burak Dinçel, 121 gelen talepten 45 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AUTOCAD 3DS MAX SKETCHUP ADEKO DERSLERİ VERİLİR


Ahşap Boyama Nedir?

Zaman içerisinde eskimiş, yıpranmış ahşap eşyaları ya da hiç el değmemiş ham malzemeyi boya ve çeşitli malzemelerle yeniden kullanılır hale getirme işlemine ahşap boyama denir.

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir