Ankara Yenimahalle Hakan Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan Öztürk

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Öztürk, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 31.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2923 kurs/özel ders verenden 867 . sıradadır. Başta İlkokul İngilizce Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Öztürk, 155 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce dil eğitimi aldım 2 yıl.ilköğretim öğrencilerine okula yardımcı ve kendisini geliştirme açısından ders verilmektedir.okuma yazma ve kendini geliştirme yetisini kazandırma.


İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
ilkokul öğrencilerine okula yardımcı ve kendini geliştirmesi için.okuduğunu anlama ve yazma yeteneğini geliştirmek.
ingilizce öğrenmek isteyen kendini geliştirmek ve okuduğunu anlamak.