Ankara Yenimahalle Mert Evren Bayraktar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mert Evren Bayraktar

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Diksiyon Kursu , İletişim Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mert Evren Bayraktar, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 06.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2562 kurs/özel ders verenden 1044 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mert Evren Bayraktar, 386 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Mert Evren Bayraktar,
Lisans: Hacettepe Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü

  10 senedir İngilizce ve bilgisayar özel dersleri ayrıca 7 senedir çeşitli kurum ve kurslarda İngilizce grup dersleri veriyorum (Genel İngilizce, telaffuz, konuşma, TEOG, LYS-5 & YDS test teknikleri gibi). 2 seneyi aşkın bir süredir de Gece Dostları Reklam Ajansı bünyesinde seslendirme işi yapıyorum. Vodafone (Int.), Turkcell Europe ve Fly Germania Havayolları'nın güncel reklam sesi olmakla birlikte, çok sayıda yerel ve kurumsal marka için seslendirme yapma imkanım oldu.

  Ankara'da ikamet ettiğim için o süzgeç üzerinden belirteceğim: kabul edilebilir istisnalar kale alınmaksızın, İngilizce öğretme garantisi veren ve grup derslerini her yaştan öğrenci için eğlenceli kılan bir öğretme yöntemi uygulamaktayım.

   Özellikle günümüz öğrenci davranış standartları ve beklentileri göz önünde bulundurulduğunda, en zorlu, çabuk sıkılan ve kolay kolay beğenmeyen öğrenci grubu olarak gösterilen ilköğretim ve lise öğrencilerinin hata yapmaktan korkmamalarını, medeni cesaretlerinin artmasını, hayata bakış açılarını geliştirip vizyon sahibi olmalarını sağlamaya çalışarak; teknolojinin öğrenimlerinde ne gibi faydaları olabileceğini ders içi uygulamalarla gösterip öğrenmelerini daha kolay, görsel, işitsel ve gülmekten kimi zaman kendilerini alamayacakları hale dönüştürüp otoritenin sertlikle ya da not korkusuyla sağlanmadığını, öğrenmenin hiçbir zaman bitmediğini, iletişim kalitesinin insan hayatında 1 numaralı ödev olduğunu ve karşılıklı saygı ve empatinin iletişimin öncelikli unsuru olduğunu tamamen tarafsız bir edayla aktarmayı ilke edinmişimdir. Kısacası öğretmenlik konusunda memnuniyet garantisi sunuyorum.

  Turistik-rehberlik tecrübem bulunmaktadır. Ayrıca son 6 sene içerisinde kendi oluşturduğum içerikle (belgem olmadığı için amatör olarak) kişisel gelişim danışmanlığı yaptım; sağlıklı yaşam, spor bilinci, hafıza teknikleri, insanın potansiyeli, motivasyon, sınav stresi, teknoloji çağında ebeveyn olmak, dijital güvenlik, internetin avantajları ve olası tehlikeleri gibi birçok konuda bilinçlendirme seminerleri verdim.

  Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Geleneksel Tiyatrosu bünyesinde 5 yıl boyunca görev almış olup, 2 sene başrol, bir sene yan rol ve 2 sene sahne amirliği görevlerini üstlendim-), seslendirme-dublaj, spikerlik-sunuculuk, web sitesi yönetimi, SEO-Adwords gibi alanlarda da oldukça aktif şekilde çalışmalarım devam ediyor.

  Yurt dışı gezi noktalarımdan biri, 1 ay sürmüş olan Eylül 2016 Hindistan turu olmuştur. Gezi dahilinde tur rehberliği ve uygulamalı İngilizce eğitimleri gerçekleştirdim (havaalanı işlemleri, alışveriş, adres sorma vb. günlük hayatta İngilizce'nin en çok lazım olacağı başlıklar).

     Genel İngilizce, sınav odaklı İngilizce, ödev-proje hazırlama, konuşma ağırlıklı İngilizce, diksiyon, temel drama alanlarında etkin olarak özel ders hizmetim devam etmekte olup, 2017-2018 eğitim yılında İngilizce özel dersleri için önceliğim ortaokul öğrencileri olan 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileridir.

  Yer olaraksa önceliğim Batıkent, Eryaman ve Beysukent'tir. Bu yerlerin dışından gelen özel ders talepleri için program uygunluğuna göre elbette ayarlama yapacağım.

  Öğrencilerin İngilizce dilini çeşitli sebeplerle sevmemeleri dönemine birlikte son verebiliriz, zira zamanımızın öğrencisinin öncelikli olarak beklediği, kendi dilinden anlayan, hata yapmaktan korkmadan ve mümkün olduğunca yüzünden gülümseme eksik olmaksızın öğrenmesini sağlayacak bir öğretmendir.

Sertifika Bilgisi:

Yaşamartı Eğitim Merkezi - 03.2014
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

Yaşamartı Eğitim Merkezi - 03.2014
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Yaşamartı Eğitim Merkezi - 03.2014
ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Yaşamartı Eğitim Merkezi - 03.2014
OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı İç Denetçi Eğitimi
-
Kariyer Sokağı - Ankara İletişim Zirvesi Başarı Sertifikaları

Kariyer Sokağı - 01.2014
Mikro Beden Dili, Mülakat Teknikleri, İkna Psikolojisi, Kurumsal İletişim, Motivasyon.
-

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi - Ankara - 10.2013
Spikerlik-Sunuculuk

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi - Ankara - 09.2013
Seslendirme-Dublaj

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi - 05.2013
Diksiyon

Sınav Bilgisi:

ÖSYM - 04.2017
YDS - Yabancı Dil Sınavı (İngilizce)(91,25)

Fotoğraflar