Ankara Yenimahalle Selinay İblikci

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selinay İblikci

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selinay İblikci, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 24.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2820 kurs/özel ders verenden 790 . sıradadır. Başta İlkokul İngilizce Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selinay İblikci, 4 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TOBB Üniversitesinde öğrenciyim A B ve C kurlarını tamamladım


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlköğretim ortaokul ve lise hayatımda en sevdiğim ve ilginin olduğu ders matematik oldu. Öğretmen lisesi girişliyim. Ödev yardımı ve eksik konu giderilmesinde yardımcı olurum.
A B ve C kurlarını tamamladım, ödevlere yardımcı ve eksik konuları giderebilirim.
Soru ve deneme çözümleri ile eksik konu tespiti yapıp üzerine düşebiliriz. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre en verimli sınava hazırlık sistemini kurabilirim.
TEOG öğrencileri ile bol soru çözümü yaparak pratik yapabilirim. Bol soru bol kelime demektir buda öğrencinin çok işine yarayacaktır.