Ankara Yenimahalle Su Uğurlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Su Uğurlu

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Piyano Özel Ders , Piyano Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Su Uğurlu, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 11.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2154 kurs/özel ders verenden 214 . sıradadır. Başta Piyano Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Su Uğurlu, 24 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İletişim: 0546 287 80 06

6 Yılın ilk 4 yılı Ankara'da çeşitli müzik kurslarında, son 2 yılı kendi evimde olmak üzere 4-55 yaş arası bir sürü öğrenci ile çalışma fırsatım oldu. Dolayısıyla küçük çocuklar da dahil olmak üzere derslerimde tecrübeliyim. Derslerimde hedefim her zaman önce müziği sevdirmek, disiplinli çalışmayı eğlenceli hale getirmek ve her insanın hobi bile olsa çaldığı enstrümanda ilerleyebileceğini göstermek olmuştur.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba. Yaklaşık 6 yıldır özel ders vermekteyim. Daha önce birçok yaştan öğrencim oldu çocuklarla aram çok iyidir. Bu yıl 4 öğrencime Ankara'da çeşitli konservatuvarların piyano ve bestecilik bölümlerini kazandırdım dolayısıyla eğer öyle bir fikriniz varsa ona yönelik de çalışabiliriz. Evimde ders veriyorum. Ücretim saat başıdır ve ders bitiminde alıyorum. Gün ve saat bilgisi için arayabilirsiniz. Hızlı ve sağlam bir ilerleme için birebir konservatuvar temelli bir eğitim sunuyorum. 0546 287 8006