Ankara Yenimahalle Zeynep Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep Yılmaz

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YKS Dil Sınavı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Yılmaz, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2747 kurs/özel ders verenden 957 . sıradadır. Başta YKS Dil Sınavı olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Yılmaz, 21 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilkent üniversitesinde burslu dil öğrencisiyim.YKS DİL başta olmak üzere YDS,liseye giriş sınavı ve üniversite hazırlık atlama sınavları için kurs veriyorum.Bunun yanında ilkokul/ortaokul veya lise ingilizce dersleri,sınavları için de ayrıca ders verebilirim.Fiyat ders başı 50 tl olup anlaşmaya gidilebilir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Derslerimiz reading ve grammar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.Grammar derslerinde dilbilgisi, cümle tamamlama ve cümleyi yeniden yazma üzerinde duruyoruz.Reading derslerinde ise okuma parçaları,çeviri,alakasız cümleyi bulma vs.gibi konular üzerinde dururuz.