Antalya Alanya Aynur Dal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aynur Dal

alanya, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aynur Dal, ANTALYA ALANYA ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 693 kurs/özel ders verenden 370 . sıradadır. Başta Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aynur Dal, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Din Kültürü ve Sosyal Bilgiler özel ders verilir.


Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.

Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sosyoloji bölümü mezunuyum sosyal bilgiler dersini özel ders niteliğinde verebilirim. Ayrica kurumsal olarak din bilgilerinden de faydalandigim için dinim hakkında yeterli sayılabilecek malumata sahip olduğum için bu ders hususunda da yardımcı olabilirim.
Sosyoloji bölümü mezunuyum fakat dinimle alakalı pek çok kitap okuduğum için programlarda da yer aldığım için bununla ilgili yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum