Antalya Alanya Hatice Alpargu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hatice  Alpargu

alanya, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Geometri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Matematik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , TYT Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hatice Alpargu, ANTALYA ALANYA ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 729 kurs/özel ders verenden 212 . sıradadır. Başta Fizik Özel Ders olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hatice Alpargu, 4 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tıp Fakültesi öğrencisiyim.
Ortaokul matematik özel ders
Tyt ayt matematik geometri  fizik  özel ders
Eğitim koçluğu
Özel ders deneyimim vardır
Olimpiyat takimi tecrübem vardır
Doğru stratejiyle çözülemeyecek soru yoktur (:


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tyt ayt fizik + okul sınavlarına hazirlik
Sınav yılı psikoloji ve uygun çalışma yöntemleri ile sınavlarda başarıyı yakalamak. Öğrenciye uygun çalışma metodu geliştirmek ve ödev sistemi ile disiplinli bir program sunmak.
Ayt tyt matematik mantığı kavrayarak bol soru çözerek kesin net arttırmak.
Ayt konularına düzenli çalışma ile net arttırmak test stratejisi geliştirmek ve ayt için bir alt yapı oluşturmak.