Antalya Döşemealtı Zisan Senyuz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zisan Senyuz

döşemealti, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu , AÖF Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zisan Senyuz, ANTALYA DÖŞEMEALTI ve civarında hizmet vermekte olup 09.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 652 kurs/özel ders verenden 512 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zisan Senyuz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fransizca anadilim 3 yildir turkiye de yasiyorum ve 3 yildir tecrubem var cok sayidi ogrencim oldu ve hepsi basarili oldular


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları