Antalya Korkuteli M. Tarık Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

M. Tarık Yılmaz

korkutelİ, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , Gitar Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
M. Tarık Yılmaz, ANTALYA KORKUTELİ ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 652 kurs/özel ders verenden 202 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. M. Tarık Yılmaz, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıldır gitar çalmaktayım, 3 yıla yakın gitar dersi veriyorum, bu tecrübeyle kendi geliştirdiği öğrenim metodları sayesinde başlangıç seviyesindeki kardeşlerimin çok hızlı bir eğitim süreciyle kısa zamanda üst düzey bir müzik ve gitar bilgisi sahip olmalarını garanti ediyorum.


İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk önceliğim öğrenilenin uygulanabilmesi, kalıcılık ve konuşma özgüveni kazandırarak, ingilizceyi sevdirmektir. İlkokul ortaokul seviyesinde kardeşlerimi bekliyorum.
Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkürler. Bir ay içerisinde size teorik olarak gitarla alakalı herşeyi anlatıcam ve bir daha ne bana nede bir başka eğiticiye gereksinim duymadan size çizeceğim yol haritasında kendiniz çalışarak hızlı bir şekilde ilerliyeceksiniz. Tabi ne kadar emek verirseniz o kadar karşılığını alırsınız. No pain no gain