Antalya Merkez Ahmet Çiloğlan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Çiloğlan

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Pilates Kursu , Bölgesel Zayıflama Kursu , Pilates Özel Ders , Spor Koçluğu Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Çiloğlan, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 728 kurs/özel ders verenden 48 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Çiloğlan, 8 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunuyum. Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonundan antrenörlük belgem mevcut. Lisanslı, müsabık vücut geliştirme sporcusuyum. Antrenman bilimi, kinesiyeloji, beslenme, supplement konusunda eğitimliyim. 5 yıldır aktif olarak olarak fitness eğitmenliği yapıyorum. Özel ders eşliğin de amaca yönelik( kas kütlesi arttırma, form koruma, kilo verme konularında ) Profesyonel Destek sağlıyorum.

Derslerimi Kültürde Bulunan Şahsıma Ait Spor Salonunda Vermekteyim.

12 seanslik ders ücreti = 500 TL  (Her ders 1 saat ile 1.5 saat arası sürmektedir.)

Detaylı bilgi için.

Cep No : 0506 906 43 65

Teşekkürler...

Fotoğraflar

Pilates Nedir?

Pilates, Joseph Pilates tarafından kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir.Egzersizler minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle yapılır. Pilates sistemi vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktivitelere uygun egzersizler içerir. 20.yüzyılın başlarında ortaya çıkan pilates, kendi döneminin ilerisinde bir sistemdi ve 21. yüzyılın modern insanları tarafından büyük ilgi gördü. A.B.D’de günümüzde yaklaşık 10 milyon kişi pilates yapmakta ve bu sayı her geçen sene daha da artmaktadır.

Pilates egzersizlerinin temel amacı zihin-beden bütünlüğünü sağlamaktır. Verimli bir çalışma için her egzersizde nefese ve hareketlerin doğru yapılmasına odaklanılır. Pilates vücudun merkezini (core) güçlendirip, denge ve koordinasyonu arttırarak stresi azaltmaktadır. Egzersizler güvenli ve kontrollü yapıldığından her yaş seviyesine uygundur. Pilates vücudumuzu daha iyi tanımamızı sağlar ve faydalarını günlük hayatımızda da hissederiz. Pilates günümüzde fitness kulüplerinde, özel stüdyolarda, rehabilitasyon merkezlerinde ve hastanelerde çeşitli rahatsızlıkları olan insanlardan profesyonel sporculara kadar herkesin sağlığını iyileştirmek için kullanılmaktadır. Pilates, katılımcıların günden güne artmasıyla insanların ihtiyaçları doğrultusunda hareket kabiliyetlerini kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir
Verilen Kursların Ayrıntıları
Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu mezunuyum. 5 yıldır fitness eğitmenliği yapıyorum. Derslerimi kültür mahallesinde ki şahsıma ait olan spor salonunda veriyorum. Amacınıza yönelik antrenman ve beslenme konularında profesyonel destek sağlıyorum.
Kilo kontrolü , zayıflama. sıkılaşma.
Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu mezunuyum. 5 yıldır fitness eğitmenliği yapıyorum. Derslerimi kültür mahallesinde ki şahsıma ait olan spor salonunda veriyorum. Amacınıza yönelik antrenman ve beslenme konularında profesyonel destek sağlıyorum.
Vücut Geliştirme , Sıkılaşma , Kilo verme , Kilo alma , Form koruma.
Kilo verme , form koruma , vücut geliştirme konularında Profesyonel destek sağlıyorum.