Antalya Merkez Ayşegül Öner

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşegül Öner

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşegül Öner, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 839 kurs/özel ders verenden 130 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşegül Öner, 5 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uzun yıllardır öğrencilere özel ders veriyorum. Düzenli takviye ders aldırmanız durumunda ve verilen ödevler yapılmak suretiyle size başarı garantisi veriyorum.Bu sene ders vermiş olduğum ve 1. dönemde notları düşük olan tüm öğrencilerim 2. Dönemde taktir , teşekkür aldı.Bilinçli olarak ve yoğun bir şekilde soru çözülmesi , çözülemeyen soruların öğretmene sorulması neticesiyle başarının olmaması mümkün değil. Ve İnanın istemek başarmanın yarısıdır.

Fotoğraflar
Ayşegül

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Türkçe dersinde okuma ve anlama çok önemlidir. Öncelikle okuma anlama sorularının çözülmesi bunun neticesinde öğrenci başarılı ise diğer eksiklerin giderilmesi esastır. Dil bilgisi, yazım kuralları , ses ve cümle bilgileri ile ilgili testler uygulanır.