Antalya Merkez Ensari Bostancı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ensari  Bostancı

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , KPSS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ensari Bostancı, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 751 kurs/özel ders verenden 18 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ensari Bostancı, 258 gelen talepten 24 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MATEMATİK ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY. 11 YİLLİK TECRUBEMLE MATEMATİKLE İLGİLİ TUM SORUNLARİ BERABER HALLEDEBİLİRİZ. İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE TAKVİYE İLE TUM SİNAVLARDA
( YAZİLİ,YGS,TEOG,LYS,KPSS VB.) YARDİMCİ OLMAYA HAZİRİM.AYRİCA GEREKTİGİNDE MATEMATİK OYUNLARİYLA DAHA İYİ ANLASİLMASİ İCİN YARDİMCİ OLMAYA HAZİRİM. TALEPLERİNİZİ BEKLİYORUM, PİSMAN OLMAYACAKSİNİZ.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
MATEMATİK ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY
11 yıllık tecrübeyle yardımcı olmaya hazırım.
MATEMATİK ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY...
MATEMATİK ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY
MATEMATİK ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY...
11 yıllık tecrübeyle yardımcı olmaya hazırım.
11 yıllık tecrübeyle yardımcı olmaya hazırım.
GEOMETRİ ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY
MATEMATİK ADINA ARADIĞINIZ HER ŞEY