İstanbul Kadıköy Ercan Erdem

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ercan Erdem

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Hip Hop Kursu , Break Dans Kursu , Çocuk Dans Kursu , Dans Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ercan Erdem, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 14.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 312 . sıradadır. Başta Dans Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ercan Erdem, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Müzikalite, Hissiyat, Dans Temelleri ve Koreografi algısı Eğitimimizin temel yapı taşlarıdır.
Hip-Hop, Urban Dance, Popping, Locking, House, Animation, Tutting, Shuffle öğreneceğiniz bu eğitim programında; Müzikalite, Hissiyat, Dans Temelleri ve Koreografi algısı temel yapı taşlarıdır.
Hayranı olduğunuz şarkıcıların video kliplerindeki gibi Dans etmek, Sevdiğiniz Müziklerde kendinizi ifade etmek hayal değil!
Hayatın tüm stresini sevdiğiniz müzikler eşliğinde T-Shirtleriniz sırılsıklam olana kadar dans ederek atmaya ne dersiniz?
O halde sizleri en kısa zamanda aramıza bekliyoruz!

Fotoğraflar

Hip Hop Nedir?

Hip-Hop dansının still alanı çok geniştir. Broadway show stilinden bu konuda ekol olmuş Katerin Dunham gibi isimlerin geliştirdiği geleneksel Afro-Heitien stile kadar bir çok çeşidi bulunmaktadır. Hip-Hop, Funk Srteet Funk gibi free stil danslar jazz dan esinlenilerek yartılmıştır. Hip-Hop dansı MTV programlarında Michael Jackson, gibi ünlü şarkıcıların kliplerine koydukları danslar nedeniyle günümüzde çok popularite kazanmıştır. Özellile gençler arasında çok yapılmaktadır.

Break Dans Nedir?

Dansın adının break dance olmasının sebebi, hip hop müziğinin temel öğesi olan breakbeat’e uyumlu bir şekilde hareket edilmesidir. Aynı müzik gibi dansta da Bebop, Soul-Train, Funk gibi akımlardan etkilenme ve onları yeniden harmanlama söz konusudur. Tabii ki bunların üstüne yeni şeyler de ekleyerek; kafanın üzerinde dönerek yapılan helikopter dansını ya da birbirinin bedenine akım vererek kıvrılma yoluyla yapılan electric boogie’yi daha önce kimsenin denemediği kesindir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Müzikalite, Hissiyat, Dans Temelleri ve Koreografi algısı Eğitimimizin temel yapı taşlarıdır.

Bu eğitimlerde öğrenecekleriniz; Hip-Hop, Urban Dance, Popping, Locking, House, Animation, Tutting, Shuffle öğreneceğiniz bu eğitim programında; Müzikalite, Hissiyat, Dans Temelleri ve Koreografi algısı temel yapı taşlarıdır.

Hayranı olduğunuz şarkıcıların video kliplerindeki gibi Dans etmek, Sevdiğiniz Müziklerde kendinizi ifade etmek hayal değil! Hayatın tüm stresini sevdiğiniz müzikler eşliğinde T-Shirtleriniz sırılsıklam olana kadar dans ederek atmaya ne dersiniz? O halde sizleri en kısa zamanda aramıza bekliyoruz!

Ayrıntılı bilgi için:

Web Sitemiz: https://www.turkishdope.com