Antalya Merkez Ergin Yeşilağaç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ergin Yeşilağaç

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ergin Yeşilağaç , ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 750 kurs/özel ders verenden 126 . sıradadır. Başta Lise Fizik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ergin Yeşilağaç , 13 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıllık dershane tecrübesi olan konulara ve sorulara hakim her seviyeye uygun anlatım tekniği , pratik yöntemler ve en önemlisi de evinize kadar gelip fizik dersini size sevdirecek ayrıca koçluk tecrübesi ve belgesi olan, bana özgün sizlere özel konu anlatım, kavrama ve uygulama testleriyle adım adım pekiştirerek kaliteli ders almak isteyenler için burdayım saygılarımla. Ergin yeşilağaç


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları