Antalya Merkez Hakan Başak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan Başak

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Satranç Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Danışma Görevlisi Kursu , Geometri Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu , KPSS Matematik Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Başak, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 750 kurs/özel ders verenden 235 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Başak, 105 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
HACETTEPE MEZUNU MATEMATİK OGRETMENIYIM ANKARADA 3 YIL DERSHANE VE 14 YILLIK OZEL DERS TECRUBEM VARDIR AMACIM ÖĞRENCİLERİMİZE MATEMATİK DERSİNİ EGLENCELİ HALE GETİREREK DERSİ SEVDİRMEKTİR. İNSAN SEVMEDİĞİ ŞEYİ ÖĞRENEMEZ.
SUAN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDA ÖĞRETMEN OLARAK GOREV YAPMAKTAYIM

Yarınlarımız olan cocuklarımızın ıyı yetısmesı ıcın elımızden gelenı yapmak zorundayız bu yüzden gelecegimiz olan ogrencilerimin basarıları ıcın ailelerle ortak calısmalıyız.
ÇOCUKLARIMIZI PROFESYONELLERE EMANET EDİN
Ücret konusu HER ZAMAN ikinci plandadır para sonrada kazanılabilir ancak eğitimin sonrası olmaz.

Kişisel Bilgiler
Matematık ve geometri ogretmeni olarak gorev yapıyorum
Ayrıca bırcok yayında yazar kadrosunda soru hazırladım
Hacettepe üniversitesinde iken Ankarada 3 yıl dershanelerde öğretmenlik yaptıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde yaklaşık 10 yıldır görev yapmaktayım aynı zamandada özel okullar ve kolejlerdede talep üzerine derslere girdim.14 yıllık özel ders tecrubem bulunmaktadır.
Sizlerinde vereceğiniz destek ile inşallah geleceğe umutla bakabilen daha başarılı ve mutlu öğrenciler yetiştirmek dileğiyle...

Referanslar
ANKARA Açı Dershanesi
ANKARA mezun dershanesi
ANKARA formul dershanesi
Final Dershanesi
Final Özel Okulları
Milli Eğitim Bakanlığı

Fotoğraflar