Antalya Merkez Meltem Kütüklü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Meltem Kütüklü

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Meltem Kütüklü, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 854 kurs/özel ders verenden 13 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Meltem Kütüklü, 381 gelen talepten 31 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BRANŞLAR: YABANCILARA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ / İNGİLİZCE / ALMANCA / TÜRKÇE
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi / Ksrşılaştırmalı Edebiyat (İngilizce-Almanca) Bölümü Lisans mezunuyum,  İngilizce, Almanca ve Türkçe dilleri ve edebiyatları alanında, bir yıllık Almanca hazırlık eğitim süresi olmak üzere 5 yıllık lisans eğitimimi başarı ile tamamladım. Stajımı Doğan Holding A.Ş. bünyesinde 35 iş günü olmak üzere tamamladım. Yabancılara Türkçe Öğretimi eğitimini  ve sertifikamı aldım. Lisans eğitimim süresince Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Freelance Tercüme Hizmetleri verdim, Yabancılara Türkçe Öğretmenliği alanında Esogü Tömer bünyesinde stajımı tamamladım. Lisans bitirme tezimi Edebiyat ve Tiyatro alanında yazarak başarı ile bitirdim. Güncel olarak  Antalya'da İngilizce-Almanca dillerinde Yeminli Tercümanlık yapmaktayım. Tecrübelerime ve kazanımlarımın sunduğu olanakları en verimli şekilde öğrencilerime sunmayı hedeflemekteyim. Eğitim ve Öğretimin değerlerine sahip çıkarak, öğrencilerime huzurlu bir çalışma ortamı sunmayı, bu anlamda verilen emeklerin başarı ile sonuçlanmasını sağlamayı amaçlamaktayım.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
A1 düzeyinden B2 düzeyine kadar her seviyede verilen dersler öğrencinin uygun olduğu zamanlara göre düzenlenmektedir. Düzenli olarak yapılan deneme sınavlarıyla öğrencinin gelişimi takip edilmektedir. 1 ders 2 saat sürmektedir. Haftalık ders sayısı yine öğrenci tarafından belirlenmektedir. Öğrenciler istedikleri saate ve güne ders alabilmektedir.