Antalya Merkez Nurgül Yıldız

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nurgül Yıldız

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nurgül Yıldız, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 752 kurs/özel ders verenden 21 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nurgül Yıldız, 119 gelen talepten 29 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
18yıllık fizik öğretmeniyim.Bu zamana kadar MEB,DERSANE,ÖZEL OKUL ,ETÜT MERKEZİve ÖZEL DERS TECRÜBEM var. Branşımı çok seviyorum.Branşımda iyi olduğumu düşünüyorum.Bunu düşünmemde öğrencilerimden gelen yansımalarında etkisi var tabiki.ders verdiğim öğrencilerim bana 7/24 soru sorabilmektedir.Çünkü fizikte akla takılanların anında giderilmesi gerek diye düşünüyorum.5427203337nolu numaradan direk ulaşabilirsiniz. Fizik dersi sevilmeyi hak eden bir ders kesilikle.Bu da plan ve proğramlı bir şekilde çalışmaya,çalıştıkçada  bu dersi yapabilmeye,bu dersi yaptıkçada sevgiyi getirir.......saygılarımla


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Fiziği anlamanın en önemli yolu planlı ve programlı çalışmaktır