Antalya Merkez Onurcan Güler

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Onurcan Güler

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Matematik Kursu , Fen Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Onurcan Güler, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 843 kurs/özel ders verenden 65 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Onurcan Güler, 291 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akdeniz Univ. Uzay Bilimi ve Teknolojileri öğrencisiyim.2 yıldır İlköğretim öğrencilerine ders,ödev ve sınavlarına yardımcı oluyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Çocuklarınıza tüm derslerde konu anlatımı,hızlı soru çözme,kitap okuma,ödev ve projeleri gibi konularda onlara destek olmaktayım.Dersleri öğrenciyi sıkmayacak şekilde abi-kardeş ilişkisi içinde yürütmek en önemli noktalarımdan biridir.Son sınıf öğrencilere ayrıca deneme sınavları ve soru çözme alışkanlığı kazandırarak sınava hazırlıyorum.
Çocuklarınıza tüm derslerde konu anlatımı,hızlı soru çözme,kitap okuma,ödev ve projeleri gibi konularda onlara destek olmaktayım.Dersleri öğrenciyi sıkmayacak şekilde abi-kardeş ilişkisi içinde yürütmek en önemli noktalarımdan biridir.