Antalya Kepez Tuğba Avcı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğba Avcı

kepez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğba Avcı, ANTALYA KEPEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 855 kurs/özel ders verenden 50 . sıradadır. Başta YDS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğba Avcı, 237 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akdenis üniversitesi Ingiliz dili ve Edebiyatı mezunuyum. Şu an bir okulda ingilizce öğretmeniyim.  Daha çok küçük yaş grubu ile calıştğım için hatta şu anda da çalışmakta oldugum için genelde okulöncesi, ilkokul ve ortaokul yaşındaki çocuklara ders vermek istiyorum.Kepez/ kültür , Uncalı veya Muratpasa taraflarina da verebilirim

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bu alanda 8-10 yaş arası deneyimim oldu. Ingilizce adına birçok flashcards veya realia materyallerini kullanarak çeşitli dıyalogların adımlarını attım. Çocukla çocuk olduğum için ingilizceyi sevdirmek hiç zor olmadı :)
Şu an kreş öğretmeni olduğum için çocuklarla vakit geçirmek ve bunu ingilizce ile yaşayarak öğretmek çok büyük bir zenginlik.  Bu yüzden paralel şekilde çocuklara özel ders verip her adımı pekiştirmek istiyorum. Kritik dönemde algılarının çok açık oldugunu bildiğim için ve onlardan daha verimli dönüt alabılcegımı bıldıgım ıcın çocuklara ingilizce öğretmeyi çok istiyorum.