Antalya Merkez Ayşe Karaaslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşe Karaaslan

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşe Karaaslan , ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 694 kurs/özel ders verenden 63 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşe Karaaslan , 46 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uygun fiyata ders. Tecrübem var 05347259428. Akdeniz Üniversitesi ilkogretim matematik öğretmenliği öğrencisiyim. Şu anda da öğrencilerim var ve hepsi tavsiye üzerine geldiler. Lise takviye,üni sınavına hazırlık, ilkokul takviye teog dersleri verilir. İki kişiyiz abim de fizik öğretmeni. Fen bilgisi ve fizik dersi veriyor https://www.kursbudur.com/kurs/antalya-merkez-yok  

Fotoğraflar
Yok Yok Yok Yok

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencilerimin sınav netleri arttı. Türev limit integralde iddialıyız
Fizik kolay hale geliyor
İlköğretim Matematik öğretmenliği öğrencisiyim
Gayet eglenceli ve verimli bir ders yapıyoruz
Branşım ilkogretim mat öğretmenliği.
Öğrenciler sıkılmadan dinliyor. Gayet iyi sonuçlar alıyoruz
Eğlenceli bir anlatımla işliyoruz
Fizik kolay hale geliyor
Matematik ogretmenligi öğrencisiyim. Özel ders tecrübem ve hala öğrencilerim var