Antalya Merkez Zeki Çetinkaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeki  Çetinkaya

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeki Çetinkaya , ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 693 kurs/özel ders verenden 531 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeki Çetinkaya , 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben belgeli eğitmenim şoför eğitimi veriyorum Saat ücreti 30 araç size ait veya bize ait olması şartları değiştirir ararsanız daha detaylı bilgi veririm


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Ehliyet Nedir?

Sürücü belgesi veya ehliyet yetkili kurumlar tarafından verilen; karayolunda seyreden motorlu veya motorsuz araçların bireyler tarafından idare edilebilmesine olanak tanıyan, kimlik işlevi görebilen resmi belgedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları