Antalya Muratpaşa Beyza Uzun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Beyza UZUN

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , Edebiyat Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Beyza UZUN, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 18.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 836 kurs/özel ders verenden 411 . sıradadır. Başta Lise Edebiyat Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Beyza UZUN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunuyum.Pedagojik formasyon belgem mevcuttur.Ortaokul,lise için özel ders,  her iki düzey için de sınava hazırlık ve derslere yardımcı olmak konusunda büyük bir destekçi olup başarıya beraber adım atmayı hedefleyebiliriz.Yabancı uyruklu öğrenciler için de Türkçe öğretimi konusunda sıfırdan başlayabiliriz.Başarının yolu adım atmaktır.Gelin daha güzel yarınlar için kocaman bir adımı beraber atalım..


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

AYT Türk Dili ve Edebiyatı Nedir?

AYT kısmında edebiyat soruları bir test grubunda çıkmaktadır. Bu 40 soruluk türk dili ve edebiyatı ile sosyal bilimler kısmıdır. Bahsedilen bu gruptaki 40 sorunun 25 tanesini türk dili ve edebiyatı oluşturmaktadır. Türk dili ve edebiyatı soruları eşit ağırlık ve sözel puan türlerine etki etmektedir.