Antalya Muratpaşa Can Güner

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Can Güner

muratpaşa, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Dağcılık Kursu , Direksiyon Kursu , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Can Güner, ANTALYA MURATPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 29.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 836 kurs/özel ders verenden 105 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Can Güner, 27 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2008  yılında başladığım fen bilimleri öğretmenliği ve matematik öğretmenliği ( çift dal) eğitici hayatıma halen aktif  olarak devam etmekteyim.  İstanbul da 8  yıl süren devlet ve özel sektör hayatıma  şuanda  Antalya da devam etmekteyim. Ayrıca  Bahçeşehir üniversitesi  eğitim teknolojisi alanında  yüksek lisans yapmakta ve  meslekte çağın gerektirdiği teknolojiyi takip etmekteyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Alanında yülsek lisans yapmış, tecrübeli öğretmenden özel ders verilir.
Alanında yüksek lisans yapmış, tecrübeli öğretmenden özel ders verilir
Alanında yüksek lisans yapmış, tecrübeli öğretmenden özel ders verilir
Alanında yüksek lisans yapmış tecrübeli fen bilimleri öğretmeninden fen bilimleri özel dersi verilir
Eğitim konusunda tecrübeli öğretmenden, B sınıf kategorisinde direksiyon dersi verilir
Dağcılık , kampcılık, kaya tırmanışı alanlarında her seviyede eğitim verilir, gerçek mesleğim öğretmen olduğu için cocuklarla içiçe yaşamaktayım, haliyke küçük yaş gruplarınada eğitim verilmektedir. Grup halinde yaş gruplarına göre veya özel olarak eğitim verilir.
Gerçek mesleğim öğretmenlik olduğu için eğitim konusunda  yeterli sabra  sahibimdir.  B sınıf  seviyesinde direksiyon dersi verilir.
Alanında  yüksek lisans yapmış, deneyimli fen bilimleri öğretmeninden 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. Sınıflara yönelik fen bilimleri  özel ders.