Aydın Nazilli Arif Zeybekoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arif Zeybekoğlu

nazİllİ, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arif Zeybekoğlu, AYDIN NAZİLLİ ve civarında hizmet vermekte olup 23.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 152 kurs/özel ders verenden 7 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arif Zeybekoğlu, 21 gelen talepten 18 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba arkadaşlar ben Arif Zeybekoğlu,Güzel sanatlar lisesinden itibaren konservatuar ve formasyon alarak okul hayatımı tamamladım.temel müzik ve piyano eğitimime liseye girmeden başladım.lisede bağlama ve piyano,konservatuarda piyano ASD bölümünden mezun oldum aynı zamanda piyasada klavye ve gitar çalıyorum gitarı kendi uğraşımla öğrendim 6 ay kadar bir özel okulda ücretli gitar öğretmenliği yaptım.isteyen arkaşlarıma yetenekleri doğrultusunda  elimden geldiğince piyasa ve klasik eğitim konusunda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum saygılar sevgiler...

Fotoğraflar

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Piyano Özel Ders Nedir?

Birebir piyano eğitimi verilir.

Piyano, klavyeli, telli bir araçtır. Hem melodinin, hem de armoninin çalınmasını sağladığı için müzik aletlerinin en zenginlerinden sayılır. Uzun bir gelişme devresinden bugünkü haline ulaşan piyano, Ortaçağ'da org aletine klavye uygulanmasıyla doğmuştur denilebilir. 13. yüzyıldaki «dülsimer» adlı araca da 14. yüzyılda klavye uygulaması ile «klavisiteryum» elde edilmiştir. Daha sonra buna da madeni teller yerleştirildi ve ilkel bir klavsen ortaya çıktı.
Bu alet daha sonra İtalya ve Almanya'da daha da geliştirildi. 1745'ten sonra ilk defa sesi yumuşatan pedal uygulandı. Altı oktavlı ilk piyano ise 1794'te John Broadwood tarafından yapıldı. 1796'da da Erard ilk kuyruklu piyanoyu geliştirdi. Piyanoda tabii sesleri veren tuşlar fildişi kaplıdır. Bunların arasında daha kısa abanoz tuşlar vardır. Telleri çelikten veya pirinçtendir. Piyano gerçek değerini Beethoven'in sonatlarıyla bulmuştur. Liszt, Rubinstein, Paderewski ve Rahmaninof da ona gereken değeri kazandırmışlardır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Temel gitar eğitimi/notalar/akorlar/arpej/şarkılar
Müziksel işitme/klasik müzik
Temel gitar eğitimi/notalar/akorlar/arpej/şarkılar
Klasik müzik eğitimi
Temel gitar eğitimi/notalar/akorlar/arpej/şarkılar
Temel gitar eğitimi/notalar/akorlar/arpej/şarkılar