Aydın Didim (Yenihisar) Mehmet Yalçın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Yalçın

dİdİm (yenİhİsar), AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , 3D Studio Max Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Yalçın, AYDIN DİDİM (YENİHİSAR) ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 151 kurs/özel ders verenden 84 . sıradadır. Başta Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Yalçın, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
4.5.6.7 sınıflar için TÜRKÇE,İNGİLİZCE,MATEMATİK VE SOSYAL BİLGİLER
8.SINIFLAR İÇİM TÜRKÇE,MATEMATİK.İNGİLİZCE VE T.C İNKILAP TARİHİ DERSLERİ
OKUL DERSLERİNE YARDIMCI VE SINAVLARA HAZIRLIK ÇALIŞMLARI BİREBİR ORTAMDA VERİLİR


Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
4.5.6.7 SINIFLAR İÇİN :TÜRKÇE,SOSYAL BİLGİLER,İNGİLİZCE  VE MATEMATİK
8 .SINIFLAR İÇİN:T.C İNKILAP TARİHİ ,TÜRKÇE ,MATEMATİK ,İNGİLİZCE  DERSLERİ BİREBİR ORTAMINDA VERİLİR