Aydın Didim (Yenihisar) Naciye Firat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Naciye Firat

dİdİm (yenİhİsar), AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Naciye Firat, AYDIN DİDİM (YENİHİSAR) ve civarında hizmet vermekte olup 08.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 137 kurs/özel ders verenden 91 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Naciye Firat, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bayan dan bayanlara. 1haftada öğrenme garantili.Hayallerinizi gerçekleşti din.


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları