Aydın Kuşadası İbrahim Karagöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Karagöz

kuşadasi, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , Gitar Özel Ders , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Karagöz, AYDIN KUŞADASI ve civarında hizmet vermekte olup 08.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 137 kurs/özel ders verenden 41 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Karagöz, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
YAZ İÇİN TEOG,YGS,LYS ÖN HAZİRLİK
YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İCİN ÖN HAZİRLİK
TEMEL MATEMATİK DERSLERİ
ORTAOKUL VE LİSE MATEMATİK EĞİTİMİ.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematik ile yeni tanişacak ve ilk işlemleri görecek ögrenciler için
Sıfırdan öğrenecekler icin başlangiç gitar eğitimi
Geometri ve Analitik Geometri Dersleri.
YAZ İÇİN TEOG,YGS,LYS ÖN HAZİRLİK YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İCİN ÖN HAZİRLİK TEMEL MATEMATİK DERSLERİ ORTAOKUL VE LİSE MATEMATİK EĞİTİMİ..