Aydın Merkez Birce Hamut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Birce Hamut

merkez, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Birce Hamut, AYDIN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 167 kurs/özel ders verenden 40 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Birce Hamut, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ziraat Mühendisiyim. Şuanda da yükseklisans yapmaktayım. İlkokul düzeyindeki öğrencilere ingilizceyi sevdirmeyi ve anlamalarını amaçlıyorum. Ezber yöntemi değil muhakeme yetenekleriyle öğrenmelerini istiyorum. Aynı zamanda  ilkokul düzeyinde Matematik dersi de verebilirim. Aynı zamanda Açıköğretim Fakültesinde Veteriner ve Laboratuvar Teknikerliği okumaktayım. İngilizce seviyem B2 düzeyindedir. Sertifikam bulunmaktadır.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematiği sevdiren ezber üzerine değil mantık üzerine bir öğretim amaçlıyorum hem destek hem de takıldığı noktalarda konu anlatımı sağlayarak daha verimli olmayı amaçlıyorum
İlkokul düzeyindeki çocukların ingilizcesine katkı sağlamak hem de takıldığı noktalarda konuları onlara anlatmak için ders vermeyi amaçlıyorum.
İngilizce çocukluktan itibaren öğrenildiğinde daha kalıcı ve akıcı bir dil haline gelmektedir. Bu yüzden çocuklara ingilizceyi sevdirmeyi amaçlıyorum.