Aydın Merkez Nur Köse

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nur Köse

merkez, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Cinema4D Kursu , Grafik Tasarım Kursu , 3D Studio Max Kursu , After Effects Kursu , Illustrator Kursu , Flash Kursu , Dijital Animasyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nur Köse, AYDIN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 15.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 155 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nur Köse, 4 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 yıldır MEB de kadrolu öğretmenim 11 yıldır da birebir özel ders vermekteyim. Gazi Üniversitesi'nden lisans, ADü'den de yüksek lisans mezunuyum. Ders içi performansın arttırımı, yazılılarda yüksek not ve TEOG da başarı için benimle çalışmak doğru bir tercihtir. 5,6,7,8. Sınıf matematik dersinin yanında fen bilgisi dersinde de başarıyı yakalayacağımıza garanti veririm.


Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.

Cinema4D Nedir?

Cinema 4D- çok hoş bir 3 boyutlu modelleme ve animasyon programı.Filmlerde gördüğümüz bazı özel efektlerin yapılmasını sağlıyor. 3D animasyon, özel efekt, karakter modelleme ve render alanında profesyonel kullanıcılara hitap eden Cinema 4D, yüksek performansından dolayı yakında broadcast yayıncılık ve film endüstrisinin başucu programı olabilir
Verilen Kursların Ayrıntıları
Aydın Efeler’de MEB e bağlı bir ortaokulda matematik öğretmeniyim. 12. Yılımı çalışmaktayım yaklaşık 10 yıldır özel ders vermekteyim. Sadece matematik değil fen  bilgisi dersinden de yardımcı olabilirim. Ayrıca LYS nin yanında okul sınavlarında ve ders içinde de performans göstermek istiyorsanız ben burdayım. Tel: 05059263194
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS
Ortaokul Fen Bilgisi + LYS