Aydın Merkez Sertan Cinar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sertan Cinar

merkez, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sertan Cinar, AYDIN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 152 kurs/özel ders verenden 30 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sertan Cinar, 39 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
YDS ve KPDS den aldığım puanlar 94 ve üzeridir. yıllarca Adnan menderes üniversitesi nde görevli birçok akademisyene grup dersleri verdim. 20 yıldır Anadolu öğretmen liselerinde dil bölümlerinden üniversiteye öğrenci hazırladım. YDS, yokdil ve üniversite yabancı dil sınavlarına grup ve bireysel ders almak isteyenlere yardımcı olabilirim.Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
YDS ve KPDS den aldığım puanlar 94 ve üzeridir. yıllarca Adnan menderes üniversitesi nde görevli birçok akademisyene grup dersleri verdim. 20 yıldır Anadolu öğretmen liselerinde dil bölümlerinden üniversiteye öğrenci hazırladım. YDS, yokdil ve üniversite yabancı dil sınavlarına grup ve bireysel ders almak isteyenlere yardımcı olabilirim.