Balıkesir Ayvalık Arda Kaynak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arda Kaynak

ayvalik, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arda Kaynak, BALIKESİR AYVALIK ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 215 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arda Kaynak, 23 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
New Jersey - Amerika'da bulunan Fairleigh Dickinson Üniversitesi mezunuyum ve TEFL sertifikam var.
Yeni başlayan yada ingilizcesini ilerletmek isteyen her yaş grubundan öğrenci yada yetişkinlere özel ders veriyorum.
Ders kitaplarına ve kağıt kaleme bağlı kalmadan sesli, görsel ve dış aktiviteleri de eğitime dahil ederek dersleri yapmaktayım. Bu şekilde öğrenmeyi bir eziyet olmaktan çıkarıp eğlenceli hale getirmekteyim.
Fonetik alfabe eğitimi "doğru aksanla ve akıcı konuşmak" derslerimin bir parçasıdır. Çünkü karşınızdaki ne dediğinizi anlamazsa ne öğrendiğinizin bir anlamı yoktur.
Dersleri haftada 2 kere olmak üzere 1-1,5 saat aralığında yapmaktayım.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencileri artık yetişkinliğe doğru adım atmakta olan öğrenciler oldukları için, bu öğrencilerin daha çok araştırma ve geliştirme teknikleri ile birlikte ilgi alanları ve hedefleri doğrultusunda İnglizce'yi öğrenmeleri gerekmektedir.  Bu nedenle lise öğrencileri ile yapmış olduğum derslerde bu konulara dikkat ederek öğrencinin hedefi ve talepleri ile dersleri yönlendirmekteyim.
Orta okul öğrencileri ergenliğe adım atmaya başladıkları için sık sık kafa karışılığı, depresyon yada aşırı enerji gibi değişik ruh hallerine sahip olabilirler. Bu nedenle bu öğrencilerle dersleri öğrencinin keyif aldığı, ilgisini çeken konular üzerinden ilerleyerek öğrenciyi sıkmayan ve öğrenme isteğini arttıran bir program izlemekteyim.
İlkokul öğrencileri hızlı öğrenmeye meğilli oldukları kadar, dersten kaçmaya da bir o kadar meğillidirler. Bu yüzden bu öğrencilere hem İngilizceyi sevdirmek hem de sıkılmadan öğrenmelerini sağlamak gerekmektedir. Bu nedenle ilkokul öğrencilerine yönelik hem eğlenerek hem de severek öğrenecekleri bir program izlemekteyim.
İngilizce öğrenmek sadece dört bölümden oluşur. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma.Bu dört bölüm arasında dengeyi sağlayabilen kişiler İngilizce'yi gerçek anlamda öğrenebilirler. Çünkü bir dil öğrenmek sadece gramer bilmek yada sadece konuşmak değildir. İster yurtdışına gittiğinizde derdinizi anlatabilecek kadar öğrenmek isteyin, ister Toefl sınavlarına girecek seviyeye kadar gelmek isteyin, dili her bölüm ve seviyesiyle öğrenmenize yardımcı olabilirim.
Dil öğrenmek sadece kağıt üstüne öğrenmek değildir. Gramer ve genel bilgisinin yanısıra konuşmak, yazmak, dinlemek/anlamak ve fonetik (diksiyon) da dilin birer parçasıdır. İngilizce'yi baştan sona ve her alanında öğrenmeniz için size yardımcı olabilirim.
İş İngilizcesi denildiği zaman insanların aklına ilk olarak teknik terimler gelmektedir. Bu çok yanlış bir kavramdır. Çünkü iş İngilizcesi dediğimiz konu sadece teknik terimleri içermez. Teknik terimlerin yanısıra, iş yapacağınız insanlarla hem günlük konuşmalar yapacaksınız hem de toplantı esnasında dili doğru kullanılmanız gerekecektir. İş İngilizcesiyle ilgili olarak ihtiyacınız olacak her türlü konuda sizlere yardımcı olabilirim.
Hazırlık atlama bir dil sınavına hazırlanmakla yaklaşık aynı seviyede bir ders programı içerir. Öğrencilerin tüm konularda karşılarına çıkabilecek sorulara hazır olması gerektiği gibi, arkasından akademik veya İngilizce ağırlıklı bir eğitim görecekleri için dile tamamen hakim olmaları gerekmektedir. Bu nedenle bu amacı olan öğrencilere özel bir program izlemekteyim.
Dünyanın en zor sınavlarından birisi olan Toefl'a girmeye karar mı verdiniz? Önünüzde uzun ve zor bir yol var. Ama korkmayın. Dili iyi ve doğru öğrendiyeseniz hiç bir sınavdan korkmanıza gerek kalmaz. Toefl sınavını kazanmanız için size yardımcı olablirim.
IELTS, dört dil becerisini (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) kapsayan bir sınavdır. Adaylar, sınavın dört bileşeni için ayrı not alırlar. Bu notların ortalaması genel sınav notunu oluşturur. IELTS'e sınavına girmek isteyen adaylara her bileşen için ayrı ayrı ders vermekteyim.
YDS zor bir sınav evet. Ama bir o kadar da kolay. Siz dili doğru ve düzgün öğrendikten sonra başaramayacağınız hiç bir sınav yoktur. YDS sınavı ile ilgili ihtiyacınız olacak her türlü alanda size yardımcı olabilirim.
TEOG, temel eğitimden ortaöğretime geçiş sistemidir. Bu sistem ile öğrenciler 6, 7 ve 8. sınıflarda 6 dersten 6 ayrı sınava girecek ve ağırlıklandırılmış merkezi sınav puanına eklenmiş yılsonu başarı puanlarının ortalaması ile liselere yerleşecektir. Bu nedenle İngilizce puanı da çocukların ortalama puanlarını etkilemektedir. Teog sınavına girecek öğrenciler için sınava yönelik program izlemekteyim.