Balıkesir Ayvalık Dilara İrlan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dilara İrlan

ayvalik, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dilara İrlan, BALIKESİR AYVALIK ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 215 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dilara İrlan, 28 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
     Kurumumuz dil eğitiminde Avrupa Dil Portfolyosunu benimsemiştir.ADP (Avrupa Dil Portfolyosu)  ,Avrupa Dilleri öğretimi ortak çerçeve programı ile bağlantılıdır ve Avrupa Konseyine üye ülkelerin bakanlar komitesinin modern batı dilleri ile ilgili (98) 6 no lu tavsiye kararı ile onaylanan ilke ve yönergeleri yerine getirir.
      Dil eğitiminde kursiyer adayı ile  öğretmen ,eğitim danışmanı ve koordinatör detaylı görüşme  gerçekleştirir. Ücretsiz olarak bu görüşmeyle birlikte seviye belirleme etkinliği yapılır.Birey ; yaş , öğrenme hedefi ve seviyesine göre maximum 12 kişilik eğitim birimlerinde ( sınıf ve teknoloji sınıfı) eğitim alır. Genel( konuşma odaklı ) yabancı dil sınıflarımızın yanı sıra sınav ingilizcesi,mesleki İngilizce, Toelf,Proficiency,Ielts,Yds,Lys-5,Teog,Almanca Aile Birleşimi  sınıfları ve özel  ders hizmeti de kurumumuzda mevcuttur.
ayrıntılı bilgi :0553 791 03 00- 0266 378 0 300

Fotoğraflar
Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür Ayvalık İngiliz Kültür

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.