Balıkesir Bandırma Dürdane Akbulut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dürdane Akbulut

bandirma, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dürdane Akbulut, BALIKESİR BANDIRMA ve civarında hizmet vermekte olup 05.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 199 kurs/özel ders verenden 19 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dürdane Akbulut, 13 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviye matematik özel ders verilir. Eğitim fakültesi matematik öğretmenliği mezunuyum.Özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktayım. Teog ,arasınıf, ygs, lys, kpss ve dgs özel dersleri vermekteyim. Önceliğim birebir, rehberlik odaklı derslerle programlı ve zamanı verimli kullanmayı hedefleyen bir özel ders formatını uygulamak. Kısa zamanda sınavlarda ve testlerde performans artışını gözlemleyeceksiniz.  Matematiğe ilgim sonsuz, öğrencilere matematiği sevdirerek öğretiyor, pratik yöntemlerle daha kolay sonuca ulaşmalarını sağlıyorum. Öğrencilerimin ders dışında takıldığı sorular olursa whatsapp tan çözümlerini gönderiyor ve ders takiplerini yapıyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite hayatımıza yön veren en önemli viraj. Üniversiteye giriştede matematik seviyesinin önemi ise çok yüksek. Matematik yapabilen öğrenciler hep bir adım önde oluyorlar.Şu an üniversite sıralarında oturan çoğu kişi istediği bölümde okumuyor. Büyük çoğunluğu matematik yapamadığı için istediği bölümü kazanamamış kişiler. Etrafınızda okuyan çoğu üniversiteliye sorduğunuz zaman matematik yapamadıkları için düşük puan aldıklarını söyleyecekler size. Sizde eminim ki aynı duruma düşmek  istemezsiniz. Ne kadar erken farkına varırsanız durumun o derece faydasını görürsünüz. Matematikten özel ders almak isterseniz yardımcı olabilirim.
İyi bir lise eğitimi alıp iyi bir üniversiteye gitmek istiyorsanız eğer iyi bir lisede okuyor olmanız gerekiyor. Bunun içinde ortaokul yıllarında aldığınız eğitim çok önemli. ortaokul sonunda yapılan sınavlardan yüksek puan almanız gerekiyor. Liseye yerleşirken not ortalamasının önemide artıyor artık. Matematik dersi belkide çoğu öğrencinin yapamıyorum diye ön yargılı davrandığı derslerin başında geliyor. Matematik yapan hep bir adım önde oluyor. Bu yüzden sizde de matematik ön yargısı varsa bir an önce ön yargılarınızdan kurtulmalısınız. Matematik özel dersi almak isteyen öğrencilere yardımcı olabilirim.
Matematiğin belkide hayatımızı en çok etkilediği dönem ilkokul dönemimiz. İyi bir liseye gitmek için yüksek puan almak gerekiyor.  iyi bir lise iyi bir üniversite, iyi bir üniversite iyi bir gelecek demek.  Malesef matematik çoğu öğrencinin korkulu rüyası. Matematikte başarılı olan öğrenciler hep bir adım önde oluyor. Hayallerine daha yakın oluyorlar.  Bunun için size yardımcı olmak isterim.  
Evettt okul bitti ama işe başlayamadınız demi. Önünüzde yıllardır verdiğiniz emeğinizin karşılığını görmeniz için çok yüksek puan almanız gereken bir sınav  var. Binlerce hatta milyonlarca kişinin girdiği bir sınav. Çoğunu elemeniz gerekiyor. Çünkü sınava giren kişi sayısı her geçen gün artıyor. Bir an önce yüksek puan alıp işe başlamanız lazım. Yüksek puan almak içinde çoğu kişinin zorlandığı matematik dersini sizin yapıyor olmanız bütük bir avantaj olacaktır. Matematik özel dersi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.