Balıkesir Bandırma Gözdem Düvencioğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gözdem Düvencioğlu

bandirma, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gözdem Düvencioğlu, BALIKESİR BANDIRMA ve civarında hizmet vermekte olup 19.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 215 kurs/özel ders verenden 72 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gözdem Düvencioğlu, 20 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KÜÇÜK YAŞ GRUBUNDAKİ ÖĞRENCİLERE TAKVİYE-ETKİNLİKLERE DAYALI EĞLENCELİ İNGİLİZCE DERSLERİ
TOEFL - IELTS  - LYS 5 - YDS - TEOG - BUSINESS ENGLISH-HAZIRLIK ATLAMA - GENEL  İNGİLİZCE - SEYAHAT İNGİLİZCESİ - PİLOTLUK SINAVI ve THY  Kabin Memurluğu sınavına hazırlık gibi dersler için ulaşabilirsiniz.

Farklı seviye, yaş grubundaki öğrencilere kurs, Özel kolejde İlkokul, ortaokul ve lisede öğretmenlik, THY kabin memurluğu tecrübesine sahibim , şu anda özel bir şirkette yönetici ve çalışanları için İş İngilizcesi ve konuşma dersleri veriyorum.  Kararlılıkla birlikte başarıya ulaşacağımızdan eminim.

Alınacak eğitime göre ders saati ücreti değişmektedir. Ders saati ücretleri uygundur.  İki veya daha fazla kişinin katıldığı dersler için indirim yapılmaktadır. Skype üzerinden online yada Bandırma ve çevresinde ikamet eden öğrencilere birebir ders verilir.

Orta düzey İngilizce bilen kişiler için sınavlara hazırlık yada sadece konuşma dersleri , iş mülakatları için İngilizce konuşma dersleri , İngilizce konuşma dilindeki deyim ve kalıpları kullanarak günlük hayat dialoglarına dayalı speaking dersleri verilir.
Seviye belirlenerek öğrencinin ihtiyacına göre ders saati ayarlaması yapılır.


İngilizce öğreniminde en profesyonel ve başarılı kaynaklar kullanılmakta ve dersler, bilgisayar destekli interaktif alıştırmalarla desteklenmektedir . 4 dil yeteneklerinin (reading, writing, listening, speaking) geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Sınava odaklı çalışmalar çıkmış sorular üzerinden analiz ve bu konuda başarılı kaynaklar üzerinden soru çözme şeklinde ilerlemektedir.Gerçek sınav tecrübesi edinmeniz için deneme sınavları yapılmaktadır.

Özel ders alan herkes ile ders saatleri dışında whatsapp üzerinden  her türlü soru cevaplanır,
Tamamen ücretsiz destek verilir.

İngilizceden Türkçeye - Türkçeden İngilizceye çeviri yapılır.
Üniversite öğrencilerinin proje ödevlerine ve tezlerine destek sağlanır.
Belge çeviri, motivasyon mektubu, İngilizce CV yazımı yapılır.