Balıkesir Bandırma Sena Durak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sena Durak

bandirma, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sena Durak, BALIKESİR BANDIRMA ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 231 kurs/özel ders verenden 28 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sena Durak, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar 4 yıllık Sınıf Öğretmeniyim. Çocukları çok seven onların düşüncelerine oldukça önem veren bir öğretmenim. Sadece matematik ile sınırlı değil ilkokulun tüm derslerinde öğrencilerime yardımcı olabilirim. Gerek materyal desteği ile somut öğrenmeyi pekiştirerek zengin öğrenme imkanı sunabilirim.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencim özellikle okuma-yazma da problem yaşıyor olabilir bunu okuma takibi ve bol bol dikte yöntemi ile aşabiliriz.
Öğrencilerime matematiğin sadece dersten ibaret olmadığını günlük hayatın bir parçası olduğunu severek öğreten ve somutlaştırarak geliştiren bir kurs imkanı sunuyorum.
Kurs esnasında ister konu tekrarı ister ödev takibi imkanı sunuyorum.