Balıkesir Edremit Sönmez Şanlı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sönmez  ŞANLI

edremİt, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sönmez ŞANLI , BALIKESİR EDREMİT ve civarında hizmet vermekte olup 23.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 231 kurs/özel ders verenden 101 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sönmez ŞANLI , 6 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Mezunuyum Mesleğinde 14. Yılımı geride bıraktım. Yetiştirdiğim öğrenciler Türkçe branşında çok iyi net ortalaması ile en iyi okullara yerleştiler. Plânlı, donanımlı ve güncel bilgi birikimim ile siz değerli öğrencileri derslerime davet ediyorum. Unutmayın kendiniz için bir iyilik yapmak istiyorsanız geleceğinize yatırım yapmalısınız..


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
14 Yıllık Türkçe Öğretmeniyim.
BIREBIR DERSLERIME SIZ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİ BEKLİYORUM.
14 YILLIK TÜRKÇE ÖĞRETMENIYİM
BIREBIR DERS TECRÜBEM ILE ILKOKUL SEVIYESINDE ÖĞRENCILERIMI DERSLERIME BEKLIYORUM.
14 yıllık Türkçe öğretmeniyim.
Alanımda uzman bir eğitimciyim.
Derslerime devam eden öğrencilerim bekledikleri netten daha fazlasını çıkararak en iyi okullara yerleştiler.
Siz değerli öğrencilerimi derslerimde görmekten mutluluk duyacağım.