Balıkesir Merkez Ali Gündoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Gündoğan

merkez, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Fen Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Gündoğan , BALIKESİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 220 kurs/özel ders verenden 46 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Gündoğan , 6 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yıllık özel kurs öğretmeninden özel ders verilir. (Direksiyon, Lgs ve Tyt,Ayt)


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Fen Nedir?

Fen bilimleri, evrendeki olguları birbirine bağlayan sebepleri, bilimsel yasalarla (kanunlarla) açıklamaya çalışır. Doğa olaylarının oluş nedenlerini ortaya koyan ve gelecekteki olayları önceden kestirme olanağı veren bu kanunlar, fen bilimlerinin diğer bilimlere olan üstünlüğünü gösterir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sürücü kursu öğretmeninden direksiyon geliştirme özel dersi verilir.
15 yıllık özel kurs öğretmeninden 3.4.5.6.7.8. Sınıflara yönelik destek verilir.
15 yıllık eğitimciden Birebir veya grup   Teog veya Ygs kursu verilir