Balıkesir Merkez Hasan Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hasan Hoca

merkez, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hasan Hoca, BALIKESİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 215 kurs/özel ders verenden 2 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hasan Hoca, 14 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öncelikle, benimle çalışmak isteyen öğrencilerim şunlara dikkat etmeliler:
1- Ders planı öğrencinin ihtiyacına göre hazırlanır ve titizlikle takip edilir.
2- öğrenciden verdiğim ödevi yapmasını beklerm 3-Bu kuralları uyulmazsa ders fayda sağlamz
Boğaziçi Üniversitesi Mezunu ve Gazi Üniversitesi nde yüksek lisansımı bitirdim ve halen Dokuz Eylül Unide doktora öğrencisiyim. 4 yıldır İstanbul un en iyi liselerinden birinde (bu sene TÜBİTAK ta 15 derece aldı) her kurdan öğrenci ile çalıştım.IELTS TOEFL, Englis for Specific Purposes  dersleri verdim. Bundan dolayı Yurt Dışı eğitim başvuruları TOEFL IELTS gibi sınavlarda tecrübeliyim. Derslerimde kullandığım metod İngilizce öğrenirken sizi aynı zamanda eğlendiren ve kelime akılda kalınırlığını artırmaya yönelik TPRS metodudur. Bununla alakalı farklı zamanlarda seminerlere katıldım ve aynı zamanda derslerimde de kullanıyorum. Çeviri, akademik ingilizce, ilköğretim lise takviye, BÜEPT, İYS YDS alanında ders verebilirim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.