Balıkesir Merkez İsmail Türk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsmail Türk

merkez, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Direksiyon Kursu , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Türk, BALIKESİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 215 kurs/özel ders verenden 133 . sıradadır. Başta İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsmail Türk, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
tecrübeli öğretmenden özel ders ve takip programı


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
ileri sürüş teknik kursu almış birisinden özel birebir kurs alabilirsiniz.