Balıkesir Merkez Tolga Yeter

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tolga Yeter

merkez, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , Dış Ticaret Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tolga Yeter, BALIKESİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 199 kurs/özel ders verenden 29 . sıradadır. Başta İlkokul İngilizce Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tolga Yeter, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1989 Samsun doğumluyum. 2007-2015 yılları arasında 7,5 sene Avustralya'da okuyup ardından 2 sene orada çalıştıktan sonra Türkiye'ye dönüş yaptım. Özel bir şirkette Dış Ticaret uzmanı olarak görev yapmaktayım. İleri seviyede olan İngilizcem ile, özellikle hafta sonları boş olan zamanımı değerlendirmek için bir nevi hobi olarak Mesleki Dış Ticaret ve ayrıca İngilizce kursu vermekteyim. Derslerimiz gramer yerine daha çok konuşma, anlama ve pratik üzerine olmaktadır.İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

Dış Ticaret Nedir?

İnternet kullanımın arttığı ve artık tüm firmaların ürünlerini çok daha rahat tanıtıp pazarlayabildikleri günümüz iş dünyasında,dış ticaret alanında çalışacak eğitimli dış ticaret uzmanlarına ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır.2023 yılı ihracaat hedefi 500 milyar dolar olan ülkemizde,önümüzdeki 10 yıl içerisinde kalifiye dış ticaret uzmanı ihtiyacı yaklaşık 30.000 kişi olarak öngörülmektedir.Bu durum,dış Ticaret alanında eğitim alarak kariyer düşünen kişiler için, ithalat ve ihracaat yapan firmalar ile kamu kurumlarında ve meslek örgütlerinde uygun pozisyon ve maaşlarda iş bulabilme şansını arttırmaktadır.Dış Ticaret Uzmanlığı konusunda, profesyonel bir eğitimin alınması ve dış ticaretin doğru bir şekilde, uygulamalı olarak gerekli teorik bilgiler ışığında öğrenilmesi çok önemlidir.Günümüzde hızla değer kazanan ve yatırım-teşviklerin arttığı dış ticaret alanında, operasyon sorumlusu, ihracatçı, ithalatçı, re-exporter olarak çalışmak isteyen ya da kendi işini kurmayı amaçlayan girişimciler için hazırlanmış olan bu program, uluslararası ticaret prosüdürlerini hem teoride hem de pratikte en iyi şekilde tanıtmayı ve kavratmayı hedeflemektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul-Ortaokul öğrencilerine, okullarındaki sınavlarına hazırlık olmasının yanında, gramer yerine, yazma, konuşma ve anlama ağırlıklı, pratik aktiviteler içeren, İngilizceyi sevdirerek öğretecek bir kurs.
Özel bir şirkette dış ticaret uzmanı olarak görev yapmaktayım. Bu alanda bilgi edinmek ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara da uygun fiyata yardımcı olmaya çalışıyorum.