Balıkesir Merkez Yusuf Snr

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yusuf  Snr

merkez, BALIKESİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yusuf Snr, BALIKESİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 11.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BALIKESİR ilinde hizmet veren 215 kurs/özel ders verenden 128 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yusuf Snr, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Deneyimli öğretmenden Ortaokulu öğrencilerinde her düzeyde Fen Bilimleri dersi verilir. Dersler isteğe göre öğrenci evinde ve kendi evimde olabilir. Bilgi almak için mesaj atınız.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik  fen bilimleri özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Gençlik ve spor müdürlüğünden antrenör belgem var. İstekli öğrencilere satranç dersi verebilirim.
ortaokul fen bilimleri, eğitim koçluğu, akıl oyunları, satranç