Bolu Merkez Aslı Ayan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aslı Ayan

merkez, BOLU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aslı Ayan, BOLU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BOLU ilinde hizmet veren 28 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aslı Ayan, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul ve ortaokul matematik özel ders verebilirim.Daha önceden tecrübem var.Daha önceden de ilkokul matematik dersi verdim .Mühendislik öğrencisiyim bölüme birincilikle girdim matematiğim daha da güçlendi derslerden dolayı ve annem öğretmen benim nasıl ders anlatmam gerektiğine yardımcı oluyor.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Daha önceden de ilkokul matematik dersi verdim .Mühendislik öğrencisiyim bölüme birincilikle girdim matematiğim daha da güçlendi derslerden dolayı ve annem öğretmen benim nasıl ders anlatmam gerektiğine yardımcı oluyor.