Bolu Merkez Ethem Bediroğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ethem Bediroğlu

merkez, BOLU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ethem Bediroğlu, BOLU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BOLU ilinde hizmet veren 34 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ethem Bediroğlu, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
hem ilköğretim hem de lise öğrencilerine sınavlara hazırlık ve okula yardımcı nitelikte matematik ,Türkçe dersleri verilir. Matematik dersleri üniversite sınavında Türkiye 85. si tarafından,Türkçe dersleri iseTürkçe öğretmeni tarafından verilmektedir.Verilen Kursların Ayrıntıları
sınavdan önce hızlı tekrar ve bol soru çözümü ile sınava en iyi durumda girmeniz hedeflenmektedir.
bu sene sınava girmeyecek öğrenciler için ise tüm konular işlenerek örnek sorular ve testler ile birlikte şimdiden matematik başarısı artırılmaktadır. bunlar yapılırken ezberci bir yöntem değil pratik ve akılda kalan yöntemlerle sonuca ulaşma sağlanır.
hem lise sınavlarına hem de okul derslerine hazırlıyoruz. başarınızı çok iyi derecede artıracağınızı taahhüt ediyoruz.
ilkokul öğrencilerinin matematiki sevmesi,kavraması ve pratik yöntemlerle iyi bir matematik temeli oluşturması sağlanmakta.Ayrıca okul derslerine yardımcı olma ve sınavlara en iyi şekilde hazırlama hedeflenmektedir.
tüm öğrenciler için (1. sınıftan üniversite hazırlığa kadar )hem matematik hem geometri dersi türkiye 85.sinden