Bolu Merkez Mehtap Engineşi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehtap Engineşi

merkez, BOLU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehtap Engineşi, BOLU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BOLU ilinde hizmet veren 34 kurs/özel ders verenden 21 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehtap Engineşi, 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kimya İngilizce mezunuyum ve yüksek lisans yapmaktayım.4  yıldır aktif olarak profesyonel ders vermekteyim Matematik,Fizik,Kimya,Biyoloji ve İngilizce alanında üniversite sınavlarına hazırlık ve lise sınavlarına hazırlıkta destek vermekteyim.Bunun yanı sıra ilkokul ve ortaokul tüm derslerde ders vermekteyim.Egitimimi İngilizce tamamladıgım için bu alanda da ders vermekteyim.